Web snezka-praha.cz představuje jedinečné běžecké trasy, běžecké závody a další běžecké akce v Praze a jejím blízkém i vzdálenějším okolí. Na své si přijdou všichni běžci.

Kde si v Praze zaběhat a na jaké závody se přihlásit?

Na webu se návštěvníci dozvědí, kde si v Praze kvalitně zaběhat, jakých běžeckých závodů se účastnit, jak se na nejrůznější běžecké akce zaregistrovat a všechny další informace potřebné k zorientování se v běžeckých možnostech, které české hlavní město všem běžcům nabízí.

Hlavní město Praha nabízí běžcům příležitost objevovat kulturní dědictví v podobě historických památek, městskou architekturu, skvostné a rozlehlé parky nebo úchvatnou řeku Vltavu, která městem protéká.

Kromě tipů na zajímavé běžecké trasy běžci na webu snezka-praha.cz naleznou potřebné informace o nejznámějších běžeckých závodech odehrávajících se v Praze a jejím okolí.

Kromě již tradičního Pražského půlmaratonu a maratonu pořádaného v pražských ulicích si mohou běžci vyzkoušet některý ze závodů v pražských parcích nebo jeden ze tří závodů konaných na počest české běžecké legendy – Emila Zátopka. Jedná se například Zlatou desítku Emila Zátopka, která se běží na ASK Slavia Praha, nebo o Zlatý maraton Emila Zátopka konaný v pražském parku Stromovka.